Пугачова залишила простих людей без води і тепер ризикує опинитися під арештом

Знаменита артистка Алла Пугачова живе в Одинцовом районі. Її замок знаходиться в селищі Грязь. Але це не вся її нерухомість. Нещодавно одна з дач Алли потрапила у скандал. В результаті співачці загрожує арешт або виправні роботи.

Лазня і паркан

Справа в тому, що лазня, що знаходиться на території ділянки Алли Борисівни, розташувалася всього в 37 см від водосховища. Мінімальна відстань до води має становити 55 див. В результаті влада попросили будівництво ліквідувати.

Через якийсь час чиновники спантеличені парканом, який заважає людям підходити до водного об’єкту. Взимку 2018 року з’явилася інформація про те, що Пугачової був виписаний штраф у розмірі 3 тис. рублів. На цей раз зносити нічого не просили.

Арешт або громадські роботи

Штраф сплачений не був. Тому влада збільшили його в два рази. У підсумку на артистку буде накладено арешт (до 15 діб) або ж її зобов’яжуть виконувати громадські роботи (50 годин).

На ділянці живе онук Алли Борисівни зі своєю дружиною. Сама Пугачова, за словами сусідів, давно не з’являлася. Також мешканці населеного пункту відзначили, що лазня не зносилася, а в паркані є хвіртка.

Поки що невідомо, яке рішення буде прийнято владою і як відреагує на це Алла Борисівна. Сусідів дуже дивує той факт, що співачка не виплатила штраф в 3 тис. рублів, так як це мізерна сума для неї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *