«Пудинговые монстри» — нове творіння від творців Омномнома

Російський розробник мобільних додатків, компанія ZeptoLab, найбільш відома своєю серією ігор Cut the Rope, оголосила на що проходить в Парижі конференції LeWeb 2012 про майбутнє релізі свою нової гри, що отримала назву Pudding Monsters.

Нижче наводиться невеликий відеоролик про гру, і хоча деталі геймплея поки залишаються неясними, скоріше всього це буде нова головоломка за участю забавних маленьких монстрів. У ZeptoLab кажуть, що цих монстрів можна буде збирати воєдино, а окремо у кожного з них будуть свої особливі здібності.

Випуск гри призначено на 20 грудня, як на iOS, так і Android. Варто відзначити, що на відміну від оригінальної Cut the Rope, випущеної спільно з видавців Chillingo, новий продукт ZeptoLab вирішила випускати самостійно. Спін-офф Cut the Rope: Experiments, до речі, також був випущений без участі видавця. Це досить цікавий хід, оскільки спочатку ZeptoLab (як і багато інші розробники, які співпрацюють з Chillingo) дуже позитивно відгукувалися про підтримку, що надається їм видавцем. Що ж, зовсім скоро ми побачимо, чи правда ZeptoLab вже досить «сильна» для самостійного запуску своїх продуктів.

Побачимо ми і інше — чи вдасться ZeptoLab подолати «прокляття птахів» і справити на світ ще щось круте після підкорив зеленого «цукеркового монстра». Нагадаю, що Rovio залишається компанією «пташок і свинок».

«Пудинговые монстри» — нове творіння від творців Омномнома

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *