Пудель щодня піднімається на ліфті, щоб відвідати своїх літніх друзів

Коли люди стають старими, в більшості вони заводять собі пухнастих друзів. Це можуть бути кішки, кролики, морські свинки. Але максимальна кількість любові вони отримують від собак. Адже не дарма кажуть, що собака – друг людини.

Історія однієї собаки

Хоча рідко можна побачити пуделя, який подорожує самостійно на ліфті, відвідування собак в будинках престарілих не є чимось незвичайним. З 1976 року собаки спеціально навчалися для того, щоб виступати в якості терапевтичного компаньйона у багатьох з цих установ.

Ідея використання собак у деяких методах лікування приписується Елейн Сміт, американку, яка працювала медсестрою в Англії.

Сміт помітила, як пацієнти добре реагували на візити якогось священика і його пухнастого друга, золотистого ретривера. Це призвело до того, що Сміт почала розробляти спеціальну програму, щоб собаки могли відвідувати медичні установи.

З часом багато фахівців в області охорони здоров’я помітили, що дружба з цими тваринами може знизити артеріальний тиск, рівень стресу і в кінцевому підсумку стимулювати дух пацієнтів.

А це збільшує тривалість життя людей у таких закладах і додає їм гарний настрій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *