Publishthis.email — новий сервіс для швидкої публікації листів

не раз зустрічалися інструменти, які дають змогу надіслати будь-яке посилання або навіть веб-сторінку в свою поштову скриньку. Новий сервіс Publishthis.email робить рівно навпаки: перетворює будь-лист на відкриту сторінку.

Сервіс Publishthis.email стане в нагоді вам в тому випадку, якщо ви раптом захочете швидко опублікувати вміст якого-небудь листи. Раніше для цього довелося б робити скріншоти або копіювати вміст, потім шукати якийсь сайт чи блог, де можна розмістити. Словом, суцільний головний біль.

Publishthis.email скорочує всі ці дії до двох кліків. Просто надішліть лист на адресу page@publishthis.emailі воно тут же буде опубліковане. Буквально через кілька секунд ви отримаєте відповідь лист, в якому міститься посилання на публікацію. Залишиться тільки опублікувати цю посилання яким зручним вам способом.

Був лист в поштовій скриньці.

Publishthis.email — новий сервіс для швидкої публікації листів

А перетворилося на веб-сторінку зі своєю унікальною адресою.

Publishthis.email — новий сервіс для швидкої публікації листів

Publishthis.email підтримує базове форматування, включаючи жирний, курсивний текст, впорядковані і невпорядковані списки, цитати, посилання і вкладення зображень до 350 КБ.

Так, публікувати листи нам доводиться нечасто, а з чужою кореспонденцією це взагалі робити не слід. Але якщо раптом вам це знадобиться, то тепер ви знаєте, як впоратися з цим завданням без всяких зусиль.

Publishthis.email →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *