Пташеня оперился і став прекрасним лебедем: як змінилася дівчинка, яку в 2007 році назвали найкрасивішою в світі (нові фото)

Дуже багато актриси і моделі, які прославилися в дитинстві, подорослішавши, втрачають свою дитячу привабливість і опиняються не біля справ. Але так відбувається далеко не з усіма. Наприклад, Тілан Блондо не тільки не стала виглядати гірше, а, навпаки, тепер виглядає ще більш чарівно і раніше притягує до себе погляди як чоловіків, так і жінок.

А дівчинка дозріла!

Тілан Блондо народилася 5 квітня 2001 року у Франції і з молоком матері ввібрала в себе весь паризький шарм.

Одного її погляду в дитинстві вистачало, щоб всі навколишні потрапляли під її вплив і готові були виконувати будь-які примхи.

Дворазовий олімпійський чемпіон кинув виклик дівчині-блогеру і програв
Фахівці назвали масло, яке рекомендується вживати під час пандемії
Відчуває велику провину. Дочка Тимошенко розповіла журналістам про каяття батька

Тому зовсім не дивно, що вже в чотири роки вона стала працювати моделлю, а в 2007 році дівчинку назвали найкрасивішою в світі. За свою харизму, талант і особливу чарівність вона отримала прізвисько “Нова Кейт Мосс”.

І ось зараз дівчина вже подорослішала, але не тільки не втратила свою привабливість, а, навпаки, стала ще красивішою.

Це доведено тим, що вона постійно бере участь у фотосесіях, знімається в рекламі і навіть взяла участь у Тижні моди в Парижі. А скільки у Блондо шанувальників! Багато говорять, що її очі подібні до зірок.

Інші порівнюють її з царицею усього Всесвіту. А треті просто марять днями і ночами про те часу, коли зможуть її побачити на власні очі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *