Пройдіть тест, щоб зрозуміти, чи варто вам скачувати якісну музику

Пропонуємо вам пройти тест, який дозволить визначити, чи готові ваші вуха і аудіосистема (або навушники) до високоякісного звуку у FLAC. Або ж вам досить MP3 формату і завантажувати пісні, які важать в кілька разів більше немає ніякого сенсу.

Світ давно розділився на дві частини: на тих людей, які слухають MP3 і на тих, які воліють формат FLAC, вважаючи, що він дає більш якісний і чистий звук. Насправді, так і є. Але далеко не всі аудіосистеми і навушники здатні програвати FLAC. Більш того, не кожна людина чує різницю між FLAC і MP3. А якщо так, то який сенс скачувати музику, яка важить в кілька разів більше?

Ми пропонуємо вам невеликий тест, який дозволить зрозуміти, чи готова ваша аудіосистема і ваші вуха до високоякісної музики.

У тесті вам дадуть по черзі прослухати 5 популярних пісень у двох варіантах: FLAC і MP3. Після прослуховування потрібно визначити, який варіант був більш якісним.

Пройдіть тест, щоб зрозуміти, чи варто вам скачувати якісну музику

Мені вдалося відгадати 5 з 5 пісень, а це значить, що і мої вуха та моє аудіосистема готові для прослуховування FLAC. Тим не менше, я все одно слухаю MP3. Адже найчастіше музика грає або в дорозі, або для фону. А ще я користуюся Google Музикою, яка, на жаль, не дає можливості слухати музику під FLAC.

Ви пройшли тест? Який результат?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *