Проти кордонів: романтичні стосунки білоруської дівчата і корейського хлопця

Ми готові представити вам підтвердження, що любов не знає національностей, відстаней і перешкод. 16 тисяч передплатників стежать за зворушливою історією кохання білоруської дівчата і корейського хлопця, які ведуть відео – та фотозвіт про свої зустрічі і пригоди, як на території Кореї, так і на землі Білорусії.

Закохана пара

Хто вони? Дівчина на ім’я Саша Подберезская працює в Сеулі в якості моделі і актриси. У 2013-му вона познайомилася з місцевим хлопцем, з яким у неї зав’язалися романтичні стосунки.

Джей Сонг в даний час віддає борг батьківщині, проходячи службу у збройних силах Південної Кореї. Тепер закохані не можуть проводити разом час, але випробування лише загартували їх.

У соціальних мережах Саша дякує свого друга. Хлопець опинився в числі п’яти кращих з 180 солдатів, заслуживши право на дзвінок рідним. Він відразу ж зв’язався по телефону зі своєю дівчиною. І вона вдячна йому за те, що він робить все можливе, щоб вони мали можливість поспілкуватися. Саша пишається ним: “Це по-справжньому круто!”

Чому у пари так багато передплатників? Впевнена, що для кожного цей випадок є джерелом натхнення і надії, що в його житті обов’язково станеться щось подібне і він обов’язково зустріне свою любов!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *