Просунутий Helium Music Manager

Розробники цього гелиевого менеджера музики хочуть допомогти взяти під контроль Вашу фонотеку, забезпечивши меломанів зручним для цього інструментом. Програм такого класу зараз багато, але розробники пишуть, що Helium Music Manager перевершує всі аналоги. Я вирішив перевірити, чи це так?

Просунутий Helium Music Manager

Що сподобалося: інтерфейс. Він дійсно гнучкий і зручний. Все спрямоване на те, щоб відображати фонотеку так, як Вам зручно: викачуються обкладинки альбомів, знаходяться назви треків, виконавці, будуються різноманітні рейтинги, закачуються тексти композицій, програма має тісну інтеграцію зі своїм онлайновим ресурсом, на якому є різноманітні бази даних, форум для підтримки та обміну думками.

Просунутий Helium Music Manager

Програма схожа на Windows Media Player, але працює помітно швидше і ресурси споживає цілком помірно. До того ж розробники програми говорять про перевагу можливостей над Windows Media Player 11, iTunes і Yahoo! Music Jukebox.

Просунутий Helium Music Manager

Присутні різноманітні варіанти формування плейлистів, “розумна” сортування, а так само дуже зручний і швидкий пошук. Програма помірно платна, працює у Windows XP, Windows Vista, Windows 2000 і Windows 2003 Server, що має в арсеналі шість мов, серед яких російської не знайшлося. Так перевершує він все аналоги? Чесно кажучи, тільки своїм пошуком, в іншому ж – це добротний музичний плеєр, що програє будь-який звук, кодеки для якого встановлені в системі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *