Простий тест, щоб зрозуміти, кого заводити: кішку або собаку

Є кішки, а є собаки. Одні люди чітко знають, що їм по душі мисливці на мишей, а інші воліють чути гавкіт, а не котяче нявкання. Але іноді, коли ми плануємо завести домашню тварину, чаша терезів схиляється то в користь кішок, то в бік собак.

Визначитися у виборі допоможе простий психологічний тест.

Що ви бачите на зображенні?

Подивіться на картинку і не роздумуючи скажіть, кого ви на ній побачили першим.

Якщо це були кішки, то очевидно, саме їх вам і варто заводити. А якщо морда собаки, то вам більше по душі тварини, яких можна дресирувати.

Цей простий тест розробила українська художниця і ілюстратор Вероніка Кокурина. Вона грунтувалася на знаменитих у всьому світі тестах-картинках Роршаха, які допомагають зрозуміти, що таїть людина в глибині душі. Подібні тести популярні в сучасній психології. Вони допомагають скласти особистісні характеристики пацієнтів. А в нашому випадку всього однієї картинки достатньо для того, щоб швидко визначитися з вибором домашнього улюбленця.

Спробуйте показати це зображення своїм домочадцям. За результатами того, що вони побачать, можна буде проголосувати за те чи інше тварина. Тільки не кажіть їм, що вони повинні побачити кішку або собаку. Можливо, вони помітять на картинці взагалі інша тварина.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *