Простий спосіб прибрати бруд із щілин у віконних рамах

Миття вікон — це завжди дуже складне завдання, особливо якщо на них накопичилося багато бруду. Часто люди сподіваються, що ніхто просто не помітить патьоків і слідів, а часом — що ніхто не помітить осіла на склі шару пилу і бруду. І в результаті величезні гроші і купа часу витрачаються, коли людина все-таки доходить до миття, на те, щоб розібратися з задавненою проблемою. Як правило, крім скла мити доводиться ще й підвіконня. Як же полегшити собі життя в цій важкій справі?

Ефективний спосіб боротьби з брудом

Є рішення навіть для самих брудних підвіконь і щілин у віконних рамах, і ми підглянули його нещодавно у відео, яке одна заповзятлива домогосподарка виклала на YouTube. Всього два компоненти — харчова сода і перекис водню — допоможуть вам впоратися навіть із застарілою шаром забруднень. І це швидко!

Що ж потрібно зробити? Спочатку засипте підвіконня і щілини віконних рам рівним густим шаром харчової соди. Тепер залийте посипані ділянки зверху перекисом водню. Всього п’ять хвилин — і можна змивати. Забруднення, навіть застарілі, легко відтирається звичайною ганчіркою.

Результат ви можете бачити на фото. Або ж переконайтеся самі у дієвості методу при черговій прибиранні, адже сода і перекис водню завжди під рукою. А значить, ви заощадите не тільки час і сили, але і гроші. Приємно, правда?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *