Пропускний режим введуть ще в 21 регіоні Росії

Центральний федеральний округ, Поволжя, Сибір і не тільки.

Федеральна система видачі цифрових пропусків, яка вже запущена в Москві і Підмосков’ї, буде запроваджена ще в 21 суб’єкті РФ. Про це повідомляється на сайті Мінкомзв’язку.

В рамках першої черги впровадження платформі підключаться сім регіонів Центрального федерального округу: Костромська, Тульська, Тамбовська, Ярославська, Володимирська, Білгородська і Орловська області. З наступного тижня приєднаються 14 регіонів Поволжя, Сибіру, Далекого Сходу і Північного Кавказу. На сайті відомства зазначено, що всі ці суб’єкти самі звернулися з проханням введення пропускного режиму.

У а з’явився Telegram‑канал, де ми публікуємо свіжу інформацію про профілактику коронавіруса і боротьбі з ним. Підпишіться!

Для отримання разових перепусток громадяни, які мають обліковий запис на Єдиному порталі держпослуг, зможуть скористатися мобільним додатком «Держпослуги.Стопкоронавирус». В ньому можна буде вибрати причину виходу, вказати кінцеве місце призначення, вибравши його на карті, прив’язати транспортний засіб, а потім отримати перепустку, який діє лише певний час. Пред’являти пропуск необхідно буде разом з документом, що засвідчує особу.

Щоб сходити в найближчий продуктовий магазин чи аптеку, винести сміття або вигуляти домашня тварина, пропуск не потрібно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *