Прогулюючись по берегу, чоловік помітив темну пляму на скелях: він швидко викликав рятувальників, щоб звільнити косатку

Турбота про братів наших менших і їх захист – справа благородна. На жаль, у світі чимало байдужих людей. Але є й ті, хто береже живу природу. Ця історія про чоловіка, спасшем кита, який застряг на скелях. Якби не герой нашої статті, тварина попрощалося б з життям.

Порятунок косатки

Отже, сталося це на берегах Британської Колумбії. Косатка дійсно застрягла серед скель, ймовірно, плаваючи у пошуках їжі до відливу. Але, на жаль… Потрапила в біду. На щастя, косатку помітив чоловік, який зрозумів, що їй потрібна допомога.

Чоловік зателефонував рятувальної команди. Але до її прибуття кілька незнайомців також вирішили допомогти нужденному тварині. Коли косатка була помічена, вона вже провела кілька годин на скелях.

Людям прийшла в голову ідея накрити кита простирадлами та футболками. Після чого вони облили його водою, щоб тіло тварини могло зберігати вологість і прохолоду.

Любов наповнює. Настя Каменських опублікувала нове фото з чоловіком
Як швидко заспокоїти дитину, що плаче. Бабуся підказала прості способи
Чоловік засудженої до в’язниці жінки заявив, що вона зникла. Поліція не повірила

Але потрібно було щось більше. Тоді люди встановили водяний насос, який дозволяв кит весь час залишатися мокрим. І нікому не потрібно було ходити туди-сюди з відрами з водою. До цього нещасна касатка видавала жалібні звуки від страху і болю. Це було жахливо.

Але все добре, що добре кінчається. Почався приплив, тільки цього було недостатньо. Лише через 8 годин хвиля збільшилася настільки, що косатка змогла рухатися і звільнилася.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *