«Програвач» — оригінальний програвач аудіофайлів

Під час роботи на комп’ютері, всі ми любимо слухати музику, а не стуки клавіш і кліків мишки. Прослуховування улюблених композицій позитивно позначається на нашому настрої, а в результаті і на якості роботи. Програвачів аудіофайлів існує безліч, але я хочу зупинитися на одному з них, так як уявлення автора про те, яким повинен бути аудіоплеєр, збігається з моїм. В першу чергу плеєр не повинен заважати працювати – займати на екрані як можна менше місця, і в теж час відображати потрібну інформацію; управління повинно бути легким і зручним.

Автор плеєра, росіянин Ілля Бірман, під екзотичною назвою «Програвач» впорався з вимогами «на п’ятірку». Програма складається з 3-х компонентів: Foobar 2000 — це саме ядро програми, яке і є плеєр; GFX Window — компонент, який ховає графічний інтерфейс Foobar-а в інтерфейс; і безпосередньо сам інтерфейс.

Встановлена програма, що займає на екрані лічені пікселі, має дуже оригінальний настроюється управління. Скіни для плеєра можна вибрати з набору стандартних, або створювати самому, на свій смак. Налаштувати «програвач» під себе можна завдяки великій кількості налаштувань.

Просто і зі смаком — так можна охарактеризувати цей невеликий програвач «програвач». Вибачте за каламбур! ;-).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *