Програми для iPhone: Bump

Програми для iPhone: BumpНемає нічого краще незвичайних програм для iPhone, особливо якщо вони корисні і безкоштовні. Здавалося б, відправити особисте візитку або кілька фотографій можна і звичайною поштою, але навіщо ці складності, якщо є Bump?

Принцип роботи дуже простий:

  • ви обираєте інформацію, яку хочете послати іншому користувачеві;
  • чекаєте, поки він запустить це ж додаток;
  • берете iPhone в руки і злегка натиснете їм за підставленою руці товариша, який тримає свій гаджет.

Після цього програми з’єднаються і почнеться передача даних. До свого контакту можна додати фотографії пристрої з бібліотеки і контакти інших абонентів, що знаходяться в телефонній книзі. Правда, варто врахувати одне одне обмеження — Bump не може передавати більше 4 зображень і 4 контактів за один раз.

Програми для iPhone: Bump

Програми для iPhone: Bump

На жаль, іноді програма не знаходить друге пристрій, або неправдиво спрацьовує. Однак це не сильно дратує, так як відбувається вкрай рідко.

Програми для iPhone: Bump

Також, компанія Bump Technologies пропонує розробникам своє API, завдяки чому схожа функція може з’явитися і в інших додатках. Першими зважилися на експеримент в компанії PayPal, організувавши таким чином передачу грошей з одного рахунку на інший.

А для bump-маніяків є ще й додатковий додаток — BumpRadar, який показує активність знаходяться поблизу користувачів у режимі реального часу.

Сторінка гри в App Store: Bump

Сайт розробника: Bump Technologies

Вартість: безкоштовно

Персональна оцінка: 5

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *