Продуктивність iPhone 6s vs. MacBook 2015 — хто кого?

Новий iPhone 6s вже потрапив в руки західних журналістів, які дуже високо оцінили його. Однак, крім чудової якості знімків, новинці ще є чим нас здивувати. Настав час для тестів продуктивності.

Відомий блогер Джон Грубер в рамках свого огляду протестував iPhone 6s і порівняв результати бенчмарків з показниками нового 12-дюймового MacBook. Виявилося, що в деяких тестах процесор смартфона перевершив процесор ноутбука.

Обидва девайса тестувалися з допомогою GeekBench, універсального інструменту для оцінки загальної продуктивності комп’ютерів і мобільних пристроїв. Бенчмарк оцінює гаджети в трьох різних категоріях, а потім об’єднує їх для підсумкового результату. Ці тести допомагають визначити, наскільки добре пристрій працює з іграми, програмами для створення контенту і програмами, задействующими всю обчислювальну потужність пристроїв. Крім цього, GeekBench оцінює пропускну здатність пам’яті, яка важлива для роботи додатків, що використовують великі обсяги даних.

Режим iPhone 6s MacBook (1,1 ГГц) MacBook (1,2 ГГц) MacBook (1,3 ГГц)
Однопотоковий 2 500 2 295 2 420 2 631
Багатопотоковий 4 340 4 464 5 018 5 268

»

У тестах на завантаження одного ядра iPhone 6s набрав 2 500 очок, що перевершує результати MacBook як з процесором на 1,1 ГГц (2 295 очок), так і з процесором 1,2 ГГц (2 420 очок). У багатоядерний режимі смартфон впритул наблизився до результатів ноутбука.

Новий iPhone 6s обійшов MacBook в одноядерних тестах GeekBench і майже зрівнявся з ним в багатоядерних. Вже не можу дочекатися, коли побачу результати iPad Pro.
Джон Грубер

Навіть не знаю, як реагувати на такі відкриття. То чи радіти за iPhone 6s, то засмучуватися через результатів нового MacBook. А ви як вважаєте?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *