Продаж горілки в Росії виросли на третину. Її використовують як антисептик, але користі від цього немає

Використавши напій для дезінфекції, ви його витратите даремно.

Дослідницька компанія Nielsen зафіксувала значне зростання продажів алкоголю в найбільших торгових мережах Росії в останній тиждень березня. Про це повідомляють «Ведомости».

За даними Nielsen , продажу горілки за 23-29 березня в натуральному вираженні збільшилися на 31% (порівняно з аналогічним тижнем 2019 р.). Підвищення попиту на товар пов’язують із закупівлею запас перед самоізоляцією, закриттям закладів громадського харчування, а також із зростанням цін на імпортну продукцію.

Раніше спікер ради федерації Валентина Матвієнко, пославшись на дані Асоціації виробників алкоголю, розповіла, що росіяни стали частіше купувати горілку для зовнішнього застосування із‑за браку антисептиків. Іншими словами, багато як і раніше вірять, що горілку можна використовувати для дезінфекції. Однак це зовсім не так — використовуючи її для рук і протирання різних поверхонь, ви просто витратите напій даремно.

Також Nielsen відзначила значне зростання продажу пива (+25%) і віскі (+47%), а ось продажу ігристого вина збільшилися незначно (+5%). А який алкоголь закупили ви на період тривалої самоізоляції? Пишіть в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *