Проблема з втратою даних в Snow Leopard офіційно визнана і вирішується

Проблема з втратою даних в Snow Leopard офіційно визнана і вирішуєтьсяПротягом декількох місяців багато користувачів продукції Apple повідомляють про те, що дані з комп’ютерів просто зникають, коли вони входять в систему за допомогою гостьової облікового запису, а потім – уже через свою власну обліковий запис. І, що варто відзначити особливо, в Apple вже відреагували на обурення споживачів. Представник компанії заявив, що її команда вже працює над вивченням цієї проблеми та можливими шляхами її вирішення.

Повідомлення від користувачів про проблеми з’явилися на форумах ще у вересні. Як припускають автори CNET – коли користувач входить в систему свого комп’ютера через гостьову обліковий запис, а потім за допомогою свого облікового запису, виявляється, що вся інформація з їх жорсткого диска зникла, він невинно чистий (див. нашу замітку). Проблема ця не поголовна, скарг на втрату даних менше сотні.

Знову ж таки, ця неприємність в комп’ютерах Mac пов’язана з новою операційною системою Snow Leopard. З самого її виходу в ОС було виявлено неммало помилок. Серед них проблема в роботі Finder, несумісність з деякими додатками і відключення утиліти AirPort. Очікується, що баги виправлять в оновленні 10.6.2, що у врю вже тестується.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *