Про все потроху, частина 19

Вітаю.

Довгий час не цікавився долею проекту Terragen, що дозволяє генерувати зображення ландшафтів «майже фотографічної якості. Так от, в мережі виявилася чергова бета Terragen 2, продукту, що має не більше з вихідним проектом, ніж Pages з TextEdit. Розробники не втрачають надії заробити на своє дітище, т. ч. використовувати його безкоштовно можна лише з певними обмеженнями. До того ж новий інтерфейс не відрізняється інтуїтивністю (схоже, доведеться як слід почитати FM), та й сама програма дуже нерасторопна.

Популярний будильник Awaken після чергового апдейта ручками нарешті перестав крашиться. Тепер програмою можна користуватися 🙂

Розширювач буфера обміну Clips вирушив у кошик за непотрібністю. Незважаючи на те, що у програми симпатичний інтерфейс, я так і не зміг знайти їй хоч якесь корисне застосування.

Так і не дійшли руки до опису Curio, чудової програми, яку розробники характеризують як «powerful and easy-to-use brainstorming and project management application that promotes visual thinking for gathering and shaping your ideas, while managing all the notes and documents associated with your project.» Альтернативно його можна було б назвати органайзером всього і вся, який напевно згодився б зайнятій людині, яка знає толк в майнд-меппінга, GTD або готового управляти проектами за допомогою досить своєрідного інструменту. Описувати можливості та переваги програми можна довго, краще подивіться самі 🙂 З виявлених недоліків — неквапливість інтерфейсу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *