Прийшов час масштабного оновлення iTunes

Прийшов час масштабного оновлення iTunes

В Apple, судячи за даними від анонімних джерел, планується щось грандіозне в зв’язку з оновленням iTunes. Такого масштабного оновлення медіакомбайна не було з моменту його запуску близько десяти років тому, стверджує All Things Digital.

Оскільки мільйони маководів і власників іГаджетов користуються iTunes для завантаження медіа-контенту (музики, фільмів і телешоу, а також додатків), зміни напевно вплинуть на прибутковість компанії. Так що це виключно в інтересах Apple – зробити iTunes 11 ще більш привабливим медіа-хабом для користувачів.

Серед очікуваних нововведень названі найбільш важливі, спрямовані на оптимізацію медіатеки та магазину контенту iTunes. Це поліпшений користувальницький інтерфейс з удосконаленими функціями пошуку на базі пошукового механізму Chomp, який Apple отримала в минулому році. Передбачається, що в iTunes також з’явиться інтеграція з iCloud з можливістю зберігання файлів в хмарі. Нарешті, Apple планує впровадження соціальних функцій для обміну улюбленим контентом з друзями (можливо, як-то будуть задіяні Twitter і Facebook).

Більш детальної інформації про нові особливості iTunes 11 поки немає. Відомо лише, що Apple запланувала реліз ближче до кінця 2012 року. У будь-якому разі оновлення має бути масштабним і значущим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *