Пристрою на iOS 11.1.2 можуть довільно перезавантажуватися 2 грудня

Локальне повідомлення від будь-якого додатка може призвести до перезавантаження вашого iPhone або iPad. Але є спосіб це виправити.

Користувачі iOS 11.1.2 по всьому світу зіткнулися з проблемою, з-за якої 2 грудня після 12:15 за місцевим часом пристрій почне перезавантажуватися. Судячи з усього, баг пов’язаний з локальними повідомленнями від додатків, які регулярно про щось нагадують користувачеві. Наприклад, якщо Headspace надішле повідомлення про те, що вам потрібно помедитувати, то телефон або планшет перезавантажиться.

Деякі користувачі Reddit змогли вирішити проблему, відключивши повідомлення і фонове оновлення контенту. Служба підтримки Apple як тимчасової заходи пропонує вручну змінити дату на число до 2 грудня.

Повторна інсталяція та запуск додатків, винних у перезавантаженні, не вирішує проблему. Ймовірно, баг присутній тільки в iOS 11.1.2. Користувачі бета-версії iOS 11.2 поки ні на що не скаржилися.

Оновлено. Apple випустила повноцінну версію iOS 11.2. В оновленні компанія виправила описану вище помилку, додала підтримку зарядних Qi-пристроїв потужністю 7,5 ват, а в США запровадила систему прямих платежів Apple Pay Cash.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *