Прихована камера показала, що робить вівчарка, коли її господарів немає вдома

Ви ніколи не замислювалися, що роблять ваші вихованці, поки вас немає вдома? Якщо ви думаєте, що вони просто сплять, то ви глибоко помиляєтеся. Всі кішки і собаки активізуються з доглядом своїх господарів. І тому підтвердження – наша історія. В одній з польських родин вирішили встановити відеокамеру на кухні. Чому там? Тому що зі столу почала пропадати їжа, але собака завжди знаходилася в іншій частині будинку, і постійно вона спала, коли господарі поверталися додому. Щоб розвіяти всі міфи і припущення Кріссі, господар собаки вирішив встановити камеру.

Що було виявлено камерою і як піймали злочинця?

Камера була імпровізованою і складалася з двох телефонів. Один телефон був розміщений на кухні (камера телефону була спрямована на стіл). А другий телефон був з господарем собаки в кишені. Коли камера телефону, який на кухні, зафіксує якісь рухи, вона відразу дає сигнал на другий телефон.

Нові суперечки навколо Свіфт: дійсно її свіжий кавер виконує брат співачки
Дворазовий олімпійський чемпіон кинув виклик дівчині-блогеру і програв
Їх зустрічі не судилося відбутися. 39-річна дочка Лістьєва схожа на батька

І ось одного разу Кріссі залишив бекон на кухонному столі, а сам пішов на роботу. Почувши сигнал, який надійшов на телефон, він вирішив, що треба подивитися, що відбувається вдома. Увімкнувши камеру, він побачив, що його вівчарка Івар залізла на стіл і швиденько злопала весь бекон, після благополучно пішла в іншу спальню спати. Тепер, коли злодій був спійманий на місці злочину, Кріссі не залишає їжу на столі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *