Приголомшливі знімки, які вийшли у фінал конкурсу «Краща фотографія очей»

Очі – дзеркало душі. Довести це вирішили 23 660 чоловік – саме стільки заявок було подано на міжнародний конкурс «Краща фотографія очей 2019». Організатор конкурсу – додаток для фотографій “Агора”, у конкурсі взяли участь фотографи з різних країн. Ми відібрали для вас кращі фото з кращих, дивіться і насолоджуйтесь.

Очі – дзеркало душі

Маленька дівчинка з блакитними очима @nguyenvuphuoc.

Слухайте, що вона говорить своїми очима, @eighthman.

Ла-Мирада.

Макіяж, @chandrani.

Шукач, @hassanmjd.

Замість масок і бальзамів я завжди роблю прості спреї для зміцнення волосся
Інопланетянин уособлює Раків: знаки зодіаку як герої фільмів Спілберга
Я знайшла спосіб, як позбавити помідори від фітофтори. Допомагає часниковий розчин

Прости мене, @cymot.

Око Дакокана від @hendymp.

Світ дивовижний

Світ дивовижний, якщо це бачити. А як бачити? Дивитися в очі самому собі через дзеркало, дивитися в очі близьким, в очі тварин і, як показав досвід фотографів конкурсу, навіть комахою! Всі ми пов’язані життєвою енергією.

Не бійся відкриватися світові, лише тоді він зможе показати тобі свою красу і гармонію, а грамотні майстри, такі як фотографи конкурсу «Краща фотографія очей 2019», подарують натхнення і віру в прекрасне.

Як казав Достоєвський: «Краса врятує світ». Я згодна з цим висловлюванням, адже навколо стільки бруду, стільки зла, жорстокості і несправедливості, що часом лише одна краса допомагає нам не здаватися і жити далі, радіючи цьому світу і сподіваючись на краще. Краса вчить і нас бути красивими, бути співчутливими, бути відкритими світу і очищати свою душу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *