Причини, по яких діти принцеси Шарлотти будуть позбавлені всіх титулів

Шарлотта Елізабет Діана Кембриджська – дочка принца Вільяма і Кейт Міддлтон. Титул вона отримала при народженні, як і її старший брат Джордж. Принцеса з’явилася на світ рано вранці 2 травня 2015 року. Зараз Шарлотта займає четверте місце в черзі за британською короною, поступаючись свого діда, батька і брата.

Майбутні можливі діти Шарлотти Кембриджської

Коли маленька спадкоємиця підросте і вийде заміж, діти, народжені у такому шлюбі, не отримають титул матері. За законами Сполученого Королівства, принцом або принцесою стають діти діючих монархів або їх синів. Саме з цієї причини дочки принца Ендрю успадкували титул від батька, а дочка Єлизавети Другої, принцеса Анна, не змогла передати своєї дочки Зорі Філіпс високе звання.

У березні 2015 року Королівський палац оголосив про введення в дію закону про спадкування престолу дівчатками. Це подія дозволило принцесі Шарлотті зберегти своє місце в черзі на Британську корону, навіть коли Кейт Міддлтон народила ще одного сина. Маленькій принцесі ще немає чотирьох років, а вона вже встигла двічі побувати подружкою нареченої. Вперше почесну місію на дитину поклала тітка, Піппа Міддлтон. Другий раз Шарлотта брала участь у одруження принцеси Євгенії. Дівчинка, як і її старший брат, дуже любить мультики і солодощі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *