Презентація iPad 5, iPad Mini 2, Mac Pro і OS X Mavericks відбудеться 22 жовтня

Презентація iPad 5, iPad Mini 2, Mac Pro і OS X Mavericks відбудеться 22 жовтня

Видання AllThingsD на підставі повідомлень від власних джерел повідомляє про те, що Apple планує провести завершальний захід у цьому році у вівторок 22 жовтня.

Дійсно, життєвий цикл ряду продуктів Apple передбачає їх швидке оновлення, а часу для хорошого старту продажів до початку святкового сезону залишилося не так вже багато. Очікується, що на презентації основну увагу буде приділено лінійці планшетів iPad. Також Apple має офіційно оголосити про початок продажів чудового нового Mac Pro і операційної системи OS X Mavericks, завершення розробки якої ознаменувався виходом GM-складання минулого тижня.

П’яте покоління айпадів отримає новий, більш тонкий корпус, схожий своїм дизайном з корпусом iPad mini, а також поліпшену камеру. Не викликає сумнівів той факт, що iPad 5 буде оснащений новим 64-бітним процесором A7. З приводу iPad mini не припиняються суперечки, отримає чи ні друге покоління екран Retina. Не виключено, що Apple оснастить процесором A7 і його. Наявність в планшетах сенсора відбитків пальців Touch ID залишається під великим питанням.

Час і місце презентації залишається невідомим, сама Apple ніяк не коментує інформацію, що з’явилася.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *