Представлений Xiaomi Mi VR — шолом віртуальної реальності за 7 доларів

Компанія Xiaomi стала знаменитою завдяки тому, що завжди намагається зробити свої гаджети якісними і доступними за ціною. Не став винятком і представлений сьогодні шолом віртуальної реальності Xiaomi Mi VR.

Xiaomi Mi VR має пластиковий корпус, укладений у тканинний чохол з лайкри. Оформлення маски може бути самим різним, в залежності від використовуваного чохла. Вже було представлено шість кольорів, але можна не сумніватися, що найближчим часом з’являться і інші.

Представлений Xiaomi Mi VR — шолом віртуальної реальності за 7 доларів

Смартфон поміщається в спеціальний відсік і фіксується звичайної застібкою-блискавкою. Така конструкція є досить надійною і водночас недорогий. Xiaomi Mi VR можна використовувати зі смартфонами, мають діагональ екрану від 4,7 до 5,7 дюйма. Розміри маски складають 201 × 107 × 91 мм, а вага — 208,7 р.

Представлений Xiaomi Mi VR — шолом віртуальної реальності за 7 доларів

У масці використовуються дві антиблікові асферичні лінзи, які мають допуск близько 0,01 мм, що, як стверджують у Xiaomi, здатне забезпечити відмінну чіткість зображення. Розробники випустили також спеціальний мобільний додаток, який допоможе отримати доступ до панорамним відео, 3D-відео, ігор з віртуальною реальністю і так далі.

Невеликий ложкою дьогтю є те, що в даний час Xiaomi Mi VR доступна для тестування тільки китайським користувачам. Однак компанія запевняє, що зовсім скоро новинка з’явиться у відкритому продажу за ціною 49 юанів (близько 7 доларів). Чекаємо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *