Представлений шолом віртуальної реальності Oculus Go за 199 доларів

Компанія позиціонує шолом Oculus Go як недорогий спосіб поринути у віртуальну реальність.

Oculus Go став першим автономним шоломом компанії: він працює без підключення до смартфону або комп’ютера. Всередині пристрою знаходяться чіп для обробки даних і дисплеї для виведення картинки на два ока. Також в корпусі встановлені два динаміка, але при необхідності можна підключити інші навушники через 3,5-міліметровий аудіороз’єм.

Однак поки компанія не розкриває всі характеристики пристрою. Наприклад, не було оголошено, скільки шолом працюватиме від одного заряду акумулятора.

Компанія позиціонує шолом Oculus Go як недорогий спосіб поринути у віртуальну реальність. Але потужності пристрою не вистачить для запуску ігор, призначених для Oculus Rift. Нова гарнітура більше підходить для перегляду роликів і нескладних ігор.

У комплекті з гарнітурою йде невеликий бездротовий контролер з сенсорною поверхнею, курком і двома кнопками, схожий на контролер Gear VR.

Для нового шолома розробили власний магазин з 360-градусними роликами, іграми і іншими додатками, в якому вже більше 1 000 одиниць контенту.

Продажу Oculus Go почнуться на початку 2018 року. Ціна — 199 доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *