Представлений чохол з штучної людської шкіри. Його можна щипати і лоскотати

Також є аналогічний тачпад для ноутбука і ремінець для розумних годин.

Марк Тессье з Паризького технологічного інституту разом з колегами розробив чохол з штучної людської шкіри. Цей страшний на вигляд аксесуар дозволить не тільки захистити ваш смартфон, але і запропонує новий спосіб виразити свої емоції.

За рахунок спеціального інтерфейсу під назвою Skin-On такий аксесуар може розпізнавати щипки, удари або навіть лоскіт. Наприклад, удар чохол розцінить як вираження злості, постукування пальцем — як залучення уваги, а погладжування — як підбадьорювання.

Представлений чохол з штучної людської шкіри. Його можна щипати і лоскотати

На базі штучної шкіри інженери створили не тільки чохол для смартфона, але також тачпад для ноутбука і ремінець для розумних годин. Сама шкіра поки існує у двох видах — з звичайною і гиперреалистичной поверхнею.

Використовується в її основі матеріал складається з двох шарів силікону і затиснутих між ними мідних проводів. Доповнює все це спеціальний мікроконтролер, що дозволяє зчитувати натискання і будь-який тиск. В майбутньому інженери планують зробити ще більш реалістичну шкіру, додавши волоски і температурні характеристики.

Представлений чохол з штучної людської шкіри. Його можна щипати і лоскотати

Зауважимо, що це вже не перша дивна новинка Марка Тессье. До цього він створив страшний роботизований палець, дозволяє смартфону повзати по столу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *