Пріоритети і пошта, новинка від Microsoft Office labs

Кожному, чия робота пов’язана з корпоративною поштовою системою доводилося вибирати метод, яким він буде позначати пріоритети для кожного з повідомлень. Microsoft Office Labs випустили addin до Outlook 2007, який допомагає вам розставити пріоритети і навіть розставляє їх сам на підставі того, як ви це робите самі, тобто система вчиться. Але це — не єдине достоїнство цього доповнення до Outlook.

Крім можливості самому призначити пріоритет або погодитися з автоматично призначеним пріоритетом, вам дається можливо переглядати повідомлення в різноманітних видах, що враховують пріоритет.

Крім цієї, вже гідною уваги можливості, фахівці Office Labs додали можливість вимикати пошту на час.

Плагін перешкоджає отриманню нових повідомлень на вибраний вами час, або ж — до кінця поточного мітингу — цікава можливість. Необхідність концентруватися на завданні очевидна, і я зі свого боку рекомендую взагалі вимкнути всі нотифікації про прихід нової пошти. Якщо ж вам необхідно дізнатися про конкретну важливою поштою — налаштуйте індивідуальне правило. Даний виріб допомагає не відключати нотифікацію — ви все одно її не отримаєте, якщо вимкнули прийом на час, бо цей плагін можна назвати компромісом між моїм підходом відсутності нотифікацій і любов’ю дізнаватися про все відразу.

Try Email Prioritizer from Office Labs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *