Power Nap App для iOS — миле додаток для денного сну

У рейтингу заспокійливих звуків муркотіння кота займає одну з лідируючих позицій. В Power Nap App кіт є, але він не мурчит. Замість цього програма пропонує великий асортимент заспокійливих звуків для денного сну.

Концепція денного сну у нас розвинена не так, як в інших європейських, азіатських країнах і США. В Японії, наприклад, керівники заохочують бажання співробітників спати вдень протягом 20-40 хвилин. І так як денний сон не рідкість, додатків для нього теж достатньо.

На відміну від однойменного програми Power Nap, Power Nap App не відстежує якість сну і не вміє пробуджувати в фазу швидкого сну. Все, що може програма, — заколисувати розслаблюючими звуками, будити ними ж, і, звичайно ж, тут є кіт. Він мило закриває очі, коли ви включаєте будильник.

Power Nap App для iOS — миле додаток для денного сну Power Nap App для iOS — миле додаток для денного сну

У додатку є реклама, яка, незважаючи на малий розмір, все одно дратує. Для того щоб її вимкнути, потрібно заплатити 60 рублів або $0,99. Ніякої додаткової функціональності ця покупка не відкриває.

Power Nap App для iOS — миле додаток для денного сну Power Nap App для iOS — миле додаток для денного сну

Додатком чогось не вистачає. Розслаблюючих звуків і кота, намальованого професійним дизайнером все ж недостатньо. Шанувальникам денного сну я б рекомендував Power Nap, з яким я порівнював Power Nap App вище (вибачте за тавтологію). Тим же, хто не шукає безлічі функцій і готовий обмежитися безкоштовністю і звуками, додаток підійде.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *