Повну версію Bastion для iOS віддають безкоштовно в App Store

Зазвичай гра коштує 379 рублів.

Supergiant Games, розробники популярної RPG Bastion (ви також можете їх знати по грі Transistor), перезалили додаток в App Store. В якості вибачення за незручності повна версія тимчасово доступна безкоштовно для всіх бажаючих.

Дія Bastion відбувається у вигаданому світі, практично повністю ураженому невідомою катастрофою. Головний герой по імені Кід залишається в живих і відправляється в Бастіон — за чутками, це єдине вціліле місце в місті.

Як пояснили розробники в своєму блозі, повторно викласти додаток довелося, оскільки початковим видавцем була Warner Bros. Термін контракту підходив до кінця, так що Supergiant Games заново опублікували гру вже самостійно. Також вони додали безкоштовний пробний період з одноразовим платежем за повну версію. Тимчасово цей платіж становить 0 рублів.

Повну версію Bastion для iOS віддають безкоштовно в App Store

Зайдіть у налаштування, перейдіть на другу вкладку і натисніть Unlock, щоб розблокувати всю гру. Вам потрібно буде підтвердити покупку, але гроші з картки не будуть списані ні відразу, ні пізніше. Починаючи з наступного року ця функція стане платною. Ціна поки не уточнюється, але, найімовірніше, це буде 379 рублів, адже саме стільки раніше коштувала сама гра. Реклами в програмі немає ні повною, ні в пробної версії.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *