Повний чоловік на танцполі розсмішив глядачів. Вони сміялися, поки він не почав танцювати (відео)

Упереджене ставлення склалося в суспільстві до людей, чия вага, м’яко скажемо, перевищує середній. Можливо, це тому, що часто повні люди неловки, важкі на підйом, навіть ледачі. І ніхто не очікує від них якихось трюків, красивої пластики в рухах, спритності.

Але це не завжди так!

І досить повний чоловік довів, що бути пластичним і вміти красиво танцювати може не лише той, хто худ і стрункий.

Коли на майданчик танцполу для участі в конкурсі вийшов цей великий учасник, глядачі просто покотилися зі сміху. Багато вважають, що зараз виступить комік, щоб трохи розрядити обстановку.

Веселим моментом здався глядачам і той факт, що його напарниця здавалася поруч з ним справжньою Дюймовочкою. Тільки самих танцюристів піднявся в глядацькому залі ажіотаж анітрохи не збентежив. Хоча вони неабияк хвилювалися: хлопець навіть перехрестився перед початком танцю.

Але ось нарешті заграла музика… Величезний чоловік змінився. Він – це вже не той незграбний скромняга, з штанів якого можна, напевно, зшити пару штанів середніх розмірів. Перед глядачами з’явився гарячий мачо, кожна м’яз якого працює у відповідності зі звучної мелодією. Він рухається настільки пластично, настільки отработанно, що приковує всю увагу.

Та що про це розповідати? Краще вже відразу подивитися відео.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *