Повінь в Уельсі: тато повіз дітей пограти у футбол, але в підсумку з задоволенням покаталися на човні

Сорокашестирічний Крістіан Кілі звик завжди стримувати обіцянки, дані дітям. І навіть стихійне лихо не стало перепоною на шляху до реалізації заздалегідь намічених планів. І хоча діти так і не побачили довгоочікуваного футбольного матчу, вони все одно отримали масу задоволень і вражень від екстремальної прогулянки.

Троє в човні

Недавня повінь в Південному Уельсі залишило затопленим практично весь регіон. Поля, луки, міські вулиці, парки – все опинилося під водою.

Як на зло, стихія розбушувалася на вихідні. У Крістіана ж стало доброю традицією водити чотирирічного сина Альфі і дев’ятирічного племінника Харлі на уїк-енд на футбол. І в цей раз він вирішив не робити виключення.

Папа одягнув високі чоботи, щоб не промочити ноги. Але він навіть не підозрював, наскільки високим буде рівень води. Усвідомлюючи, що пішки вони навряд чи доберуться до місця призначення, Крістіан повернувся за човном. Туди він посадив дітей, а потім і заліз сам.

Озброївшись веслами, родичі допливли до футбольного майданчика. Нескладно припустити, що через негоду матч скасували, тому діти так і не змогли насолодитися грою спортсменів.

Тим не менш, вони залишилися задоволеними поїздкою, адже так незвично розсікати по міських вулицях на човні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *