Поставити мета — це просто

Насправді я глибоко переконаний, що недостатньо розвинені навички цілепокладання — одна з головних проблем, що заважають досягати успіху, тому з радістю вивчаю всю інформацію на цю тему. І сьогодні готовий поділитися деякими висновками.

Для ефективного попадання, не варто розпорошуватися, не женіться за двома зайцями. Ну а як залишити одного, читайте далі.

Поставити мета — це просто

По-перше, потрібно записати всі. Брэйнсторм — це круто.

По-друге, проаналізуйте список. Уыберите мета, яка привнесе у ваше життя більше всього змін, до яких ви прагнете.

Потім зробіть так, щоб ця мета була постійно у вас перед очима. Запишіть її коротко, але виразно і прикріпіть поруч з монітором, або/і додайте її поверх ваших шпалер.

По-четверте, не забудьте про те, щоб перевіряти себе кожен місяць. А щоб було зручніше перевіряти досягнення — ставте під-цілі на кожен місяць.

І, сам бог велів, починати день з того, щоб визначити, а що ж сьогодні ви можете зробити для досягнення своєї мети. Загалом це має бути першою думкою вашого робочого дня.

Одна мета — чудово, але хто ж зможе ось так от просто викинути з голови всі інші задумки? Але все ж це потрібно робити, хоча б прямо зараз. Сконцентруйтеся на одній меті. А якщо вона не одна — нехай вони будуть простими.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *