Посміхнулася удача: подружня пара знайшла найбільший скарб в 2019 році

У всі часи люди прагнули розбагатіти. Причому бажано відразу і без особливих зусиль. Хтось сподівається на спадщину від багатих родичів, хто регулярно купує лотерейні квитки в надії зірвати мільйонний джекпот, а хтось вирушає на пошуки скарбів в буквальному сенсі цього слова. Про шукачів скарбів-щасливчиків і піде мова в цій статті.

Везе ж комусь

Незважаючи на те що ще тільки початок року, деяким шукачам скарбів вже пощастило з великими знахідками. Що стосується предмета нашої статті – це один з найбільших скарбів, виявлених з початку 2019 року. У січні пара з Великобританії, Адам і Єва, що мовиться, спіймали удачу за хвіст. Їх спільним хобі є приладовий пошук і все, що його супроводжує. Молодим людям вдалося натрапити на закопані в землі срібні монети XI століття.

При перерахунку з’ясувалося, що їх було понад 2500 штук. Знайдені англійцями монети відносяться до періоду правління Гарольда Другого і Вільяма Першого. Місце знахідки молоді люди не розкривають. Розповіли вони лише про те, що скарб шукали за допомогою металодетекторів на цілком законних підставах.

В даний час монети вивчаються експертами з місцевого музею. Після закінчення всіх досліджень у відповідності з законами Англії шукачам скарбів і власнику землі, де були виявлені монети, буде виплачено винагороду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *