Послання йдучого на пенсію пілота до пасажирів його крайнього рейсу

Сан Хонгвей не зміг стримати сліз під час прощальної промови. У вісімнадцять років він почав свою кар’єру пілота, в чому, безсумнівно, досяг успіху, але в шістдесят один рік чоловікові пора вийти на пенсію. І от, через сорок три роки пілотування, чоловік робить свій останній, 6236-й рейс.

Прощальні слова

Закінчивши свій останній рейс, чоловік розплакався, адже те, що його захопило з юності, і те, чому він присвятив усе життя, закінчувалося. Важко зрозуміти, що те, чим ти займався, більше не прикрасить твоє самотність і вільний час. Він хотів виказати свою повагу авіакомпанії, в якій він працював десятиліттями.

Перед тим, як відправитися в 90-хвилинний політ, пан Сан, виголосив зворушливу промову, для всіх пасажирів: «Пані та панове, на ваш зв’язку капітан. Сьогодні мій останній рейс. Для мене безпеку і комфорт пасажирів завжди були понад усе. Сподіваюся, вам сподобається ваш політ».

Капітан Сан починав свою кар’єру як військовий льотчик. За виконанням вісімнадцяти років, він був покликаний в Народно-Визвольні війська армії Китаю. У двадцять три роки він пішов зі штабу і пішов на роботу в авіакомпанію.

Так як він був інструктором, він говорив своїм учням: «Пілотом бути нелегко. Ви подорожуєте по всьому світу, але щоб стати кваліфікованим пілотом, необхідно бути в змозі витримати свою самотність».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *