Поштовий клієнт Sparrow оновлено до підтримки iPhone 5

Не дивлячись на те, що популярний поштовий клієнт Sparrow нещодавно був викуплений Google, додаток не припиняє оновлюватися. Сьогодні додаток Sparrow для iPhone отримала довгоочікувану підтримку широкоформатного екрану в iPhone 5, а також Passbook.

Поштовий клієнт Sparrow оновлено до підтримки iPhone 5

Якщо з підтримкою iPhone 5 все більш ніж зрозуміло, то підтримку Passbook дуже незвично зустріти у поштовому клієнті. Для деяких може стати несподіванкою той факт, що квитки з Passbook можна відправляти через інтернет або електронну пошту. Таким чином це оновлення може стати досить зручним у повсякденному житті, так як з його допомогою стає можливим відправляти квитки з Passbook своїм друзям або співробітникам.

Проте майбутня доля Sparrow може бути не такою райдужною, як це може здатися. Розробники стверджують, що після покупки додатка Google більше не будуть додавати нові функції до вже існуючих. Додавання підтримки Passbook вони називають скоріше технічним обслуговуванням, а не чимось новим, тим більше що подібна можливість вже існувала у вбудованому поштовому клієнті iOS.

Поштовий клієнт Sparrow оновлено до підтримки iPhone 5

Варто зауважити, що це оновлення повинно було з’явитися раніше в цьому місяці, але було відхилено Apple через плутанину з підтримкою Rich Text в iOS 5. На даний момент оновлення доступне для завантаження в App Store за ціною $2.99 для iOS і $10 для Mac.

[via Cult of Mac]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *