Поштовий клієнт Polymail для Mac вийшов із статусу бети і отримав iOS-версію

Тепло прийнятий ще на стадії закритого бета-тестування поштовий клієнт Polymail для Mac став доступний для всіх бажаючих і отримав версію для iOS-пристроїв.

Не так давно ми вже розповідали про Polymail. Додаток був доступний тільки за запрошеннями і знаходилося в стадії бета-тестування, але вже тоді йому було чим здивувати користувачів.

Поштовий клієнт Polymail для Mac вийшов із статусу бети і отримав iOS-версію

Polymail — це збиральних образ популярних поштових клієнтів, об’єднав їх найбільш затребувані функції. Відстрочені повідомлення як в Mailbox, ярлики Gmail і соціальні фільтри Inbox, не кажучи вже про активно використовується управлінні жестами і фірмових корисних фішки на зразок відписки від масових розсилок в один клік або відстеження статусу відправлених повідомлень.

Поштовий клієнт Polymail для Mac вийшов із статусу бети і отримав iOS-версію

Разом з офіційним релізом розробники випустили і мобільну версію Polymail для iPhone і iPad. Вона зручна, швидка і залишає виключно приємні враження. Можливості обох версій практично ідентичні. На iOS теж працює відстеження активності за листами, функція «Відкласти» та запланована відправка листів. Повідомлення, хмарна синхронізація і єдина папка «Вхідні» теж на місці.

Обидва додатки безкоштовні. Мобільна версія поширюється через App Store, версію для Mac можна завантажити з офіційного сайту.

Завантажити QR-Code

Email – Polymail
Розробник: Polymail, Inc.
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *