Portal — звуки природи для продуктивності та релаксації

Красива програма з білим шумом для iPhone і iPad.

На iOS вийшло додаток Portal — програма білого шуму з незвичайним оформленням. Кожен звук тут доповнено красивою анімацією — «порталом». Візуально виглядає приголомшливо. Є три режими: Focus (продуктивність), Sleep (сон) і Escape (релакс/відволікання). Вони відрізняються не звуками, а додатковими функціями:

  • Focus — додає таймер для відстеження продуктивності (включаєте і повністю поринаєте в задачу на це час).
  • Sleep — режим будильника. У заданий час розбудить вас приємними звуками природи — небудь рандомного порталу, або вибраного вами.
  • Escape — медитативна техніка дихання (тільки в платній версії).

Portal — звуки природи для продуктивності та релаксації Portal — звуки природи для продуктивності та релаксації

Програма працює при заблокованому телефоні й поверх інших додатків (якщо включити відповідну опцію в налаштуваннях). В режимі продуктивності можна вибрати завдання і поставити таймер — ідеально для техніки Pomodoro. Про закінчення часу він оповіщає не гучним електронному писком, а незвичайним м’яким звуком, що нагадує про ацтеках і древніх ритуалах.

З інших крутих функцій — синхронізація з лампочками амбієнтного освітлення Philips Hue. Освітлення в кімнаті налаштовується під сюжет порталу (наприклад, тропічний дощ або вогонь у каміні). Це можна використовувати і в якості будильника: комбінація з Portal і розумного світла м’яко розбудить під приємні звуки природи.

Portal — звуки природи для продуктивності та релаксації Portal — звуки природи для продуктивності та релаксації

Спочатку доступно 5 звуків. Ще 14 порталів можна розблокувати за 299 рублів — це одноразовий платіж, ніяких передплат не потрібно. Також платна версія додає техніку дихання в режимі Escape. Якщо обмежена добірка вас влаштовує і медитація не цікавить, платити не доведеться: реклами в додатку немає зовсім.

Завантажити QR-Code

Portal – Focus, Sleep, Escape
Розробник: Portal Labs Ltd
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *