Поради по гарнітурі Apple iPhone. Всі функції вам відомі?

Якщо ви купили собі самий прославлений телефон Apple iPhone, то знаєте, що в комплекті з ним йде гарнітура з плохонькими, як це зазвичай буває у Apple, навушниками. Але є на навушниках кнопочка, про всіх функціях яку знають не всі.

Отже…

Поради по гарнітурі Apple iPhone. Всі функції вам відомі?

В режимі телефону, при вхідному виклику, натискання на кнопочку призводить до відповіді на дзвінок. Під час розмови, натиснувши її, ви переб’єте розмова. А якщо у вас включена друга лінія, і під час розмови, до вас хтось додзвонився, то довге натискання покладе поточного співрозмовника на Hold, на другий почує ваш голос. Перемикання відбувається між співрозмовниками таким же довгим натисканням.

У режимі плеєра (якщо вам не огидно те, що ви чуєте в цих навушниках) одинарне коротке натискання на кнопку зупиняє або продовжує відтворення. Якщо ви хочете перейти на наступну композицію плейлиста, то просто зробіть подвійне клацання. А на попередню можна потрапити виконавши потрійний клік.

Шкода тільки, що якість навушників не відповідає такому широкому функціоналу кнопочки. Та й вона через 2-3 місяці активного використання вийде з ладу. Перевірено на трьох знайомих на собі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *