Порівнявши ціни найпопулярніших курортів, ми вирішили, що відпочивати в цьому році будемо в Болгарії

З дешевих для туризму країн за межами колишнього СРСР на перше місце можна поставити Туреччину. Поїздка туди буде не тільки дешевою, але ще й цікавою з-за великої кількості пам’яток різних епох. Однак у неї є конкурент серед слов’янських держав – Болгарія.

Дешева і сонячна країна

У рейтингу дешевих місць для відпочинку в 2020 році 1-е місце несподівано посіла невелика слов’янська країна з 350-кілометрової берегової лінією. В ній проживає близько 7 мільйонів жителів.

Наприклад, британці підрахували, що відпустку в Болгарії буде коштувати близько 160 тис. рублів на сім’ю з чотирьох осіб. Це річна ціна, а на початку сезону, тобто в травні, розцінки нижче приблизно на 25%.

Купальний сезон в Болгарії починається в травні, як правило, ближче до кінця місяця. Температури на її узбережжі можна порівняти з Південним берегом Криму, наприклад із Сімеїзом.

Відпочинок на морі варто поєднати з поїздками на екскурсії у внутрішні райони країни, щоб відвідати античні руїни, фракійські гробниці, середньовічні пам’ятники архітектури, слов’янські і османські.

Основні морські курорти компактно розташовані на сході країни. Самі великі – Варна і Бургас, а дрібніші – Альбена, Несебр, Созополь.

Болгарія підійде тим, хто любить ситну балканську кухню, вина, тепле море і красиві гірські пейзажі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *