Понад 450 красивих темних шпалер для ваших смартфонів

Якщо ви любите чорні інтерфейси і похмурий мінімалізм, то вам точно сподобається цей каталог шпалер. В ньому ви знайдете майже п’ять сотень спеціально відібраних чорних шпалер для смартфонів.

Головна особливість цієї колекції полягає в тому, що вона опублікована в загальному каталозі сервісу Google Photos. Для доступу до файлів необхідно перейти за цим посиланням.

Понад 450 красивих темних шпалер для ваших смартфонів

З допомогою меню, що розкривається після натискання на кнопку з трьома крапками, можна завантажити всю колекцію («Завантажити усі файли») або додати даний альбом у своє сховище фотографій («Показати в альбомах»).

Останній варіант придасться тим користувачам, які використовують програму Google Photos на своєму смартфоні. Він дозволяє завжди мати доступ до шпалер, але при цьому вони не займають місце в пам’яті пристрою.

Зверніть увагу, що якщо ви натиснете на кнопку «Додати в бібліотеку» то всі шпалери з альбому будуть відображатися у вашому сховищі разом з особистими фотографіями. Двічі подумайте, чи потрібно вам це.

Може бути, у вас є свої улюблені темні фонові зображення? Тоді сміливо тисніть кнопку «Додати альбом» і завантажуйте в каталог, щоб всі читачі могли оцінити цю красу.

Дивитися шпалери →

Завантажити QR-Code

Google Фото
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Google Фото
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *