Помилуйтеся на мене! Величезна блакитна метелик приземляється на голову чарівної дівчинки

Як відомо, бджіл і метеликів залучають барвисті квіти і їх солодкий нектар, але для однієї блакитний метелики маленька дівчинка виявилася привабливішою, ніж будь-які квіти. Одна гарна дівчинка весело проводила час в оранжереї, коли раптом велика блакитна метелик виявила до неї цікавість.

Батьки дуже здивувалися, коли вона раптом сіла на голову дівчинки.

Затрималася надовго

Здавалося, що метелик просто закохалася в цю дівчинку. Вона, після того як приземлилася на її голову, сиділа, не рухаючись, наче застигла.

Однак маля немов не помічала того, що у неї на голові сидить якась істота. Тато вирішив зафіксувати цей незвичайний момент. І на фото явно видно, що, коли він кликав доньку по імені, вона дивилася на нього своїми великими блакитними очима і явно не розуміла, чому батькам так весело.

Синекрила красуня

На фото видно, що метелик все ж зібралася летіти далі, вона розправляє крила. При цьому чітко видно візерунок на її крилах – чорний на яскраво-синьому тлі.

Завдяки цьому незвичайному моменту багато хто користувачі змогли побачити метелика рідкісного виду дуже виразно. А малятку, безумовно, дуже пощастило з новим другом, який облюбував її голівку.

Вважається, що метелики – символ удачі, а деякі вважають, що вони представляють Божу силу на землі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *