Помітивши, що фрукти з висячого саду пропадають, господарі запідозрили білку. Але винен був чоловік, який часто приходив до них

У Монреалі місцевий житель Роб Морен зробив телекомпанії CNN заяву. «Ми вирощуємо суницю і помідори в підвісних горщиках, які розташовані біля входу в будинок, – розповів він, – і як-то раз помітили, що після дозрівання ягоди та овочі стали пропадати. Спочатку ми подумали, що в крадіжці винен білка, але ці тварини зазвичай залишають після себе безлад, а зараз цього не було».

Щоб розібратися, хто краде урожай, Роб Морен встановив біля підвісних горщиків камеру відеоспостереження. Через кілька днів таємниця була розгадана. Злодюжкою виявився… місцевий листоноша, який регулярно зривав полуницю і помідори, іноді несучи з собою до 10 плодів за одне відвідування.

І що тепер робити?

«Якщо б він взяв один фрукт або хоча б два, щоб перекусити на ходу, нічого страшного, – каже господар, – але він взяв майже всі, та нам не залишилося нічого».

Роб Морен і його сім’я порахували, що вчинок листоноші дуже нехороший, але скаржитися на нього не стали, тому що не хочуть, щоб він втратив роботу. В якості вирішення інциденту вони готові прийняти вибачення листоноші, а краще – томатний соус або полуничний пиріг.

Що ж стосується несправедливо обвинуваченої у даному злочині білки, то вона офіційних заяв з цього приводу не робила.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *