Помітила, як подруга кладе картоплю в туфлі. Нещодавно вона розкрила мені свій секрет

З проблемою вузької взуття стикалися, напевно, все. Поки не розносиш, доводиться терпіти мозолі і біль. Однак існують способи розширити взуття в домашніх умовах. Можна, звичайно, використовувати покупні розширювачі для взуття, але є і народні засоби, які заощадять гроші в домашньому бюджеті.

Народні засоби для розширення взуття

Візьміть картоплю, очистіть її, загорніть в газету і протолкніте в носок черевика. Залиште на 10-12 годин. Картопля весь цей час буде виділяти вологу, яка, усмоктуючись в стінки взуття, буде розширювати цих.

Також можна взяти щільні і цілі поліетиленові пакети, наповнити їх водою і поставити в туфлі. Після цього взуття необхідно помістити в морозильну камеру на 6-10 годин. Після цього туфлі стануть трохи ширше.

Якщо ж в морозилці місця немає, то можна використовувати тепло для розширення взуття. Для цього надіньте товсті (вовняні або мохерові) шкарпетки, одягніть взуття та візьміть фен. Дуйте гарячим повітрям на вузькі місця. Через якийсь час взуття вже не буде так натирати.

Можна залити в туфлі спирт і походити так по квартирі години півтори-два. Після такої процедури взуття збільшиться приблизно на чверть розміру. При необхідності можна повторити після повного висихання спирту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *