Поліцейські приїхали на виклик в магазин: вони не затримали злодія, а купили йому викрадені речі

Іноді поліцейські виступають в ролі рятівників злочинців, як би абсурдно це не звучало. Два працівника правоохоронних органів з Сан-Дієго приїхали на виклик в магазин одягу, але замість того, щоб заарештувати порушника, вони купили йому одяг.

Несподіваний вчинок

За словами співробітників департаменту поліції Сан-Дієго, Домініка Колліна і Крістіана Ниммонса, співробітники магазину подзвонили, щоб повідомити про те, що в торговій точці з’явився бездомний, який вкрав сорочку і відмовився йти.

Власник магазину не хотів висувати звинувачення проти цієї людини, він просто хотів, щоб бездомний повернув вкрадене і пішов. Після прибуття на місце поліцейські звернули увагу, що чоловік одягнений зовсім не по погоді. Їм стало його шалено шкода.

“Ми подивилися один на одного, запитали, скільки буде коштувати толстовка, і взяли однакове рішення купити йому одяг”, – сказав один з офіцерів. Крім толстовки, співробітники поліції купили сорочку, шкарпетки та взуття.

Офіцер Ниммонс сказав: “Я думаю, що той чоловік був більше шокований тим, що ми щось робили для нього корисне, але ми не могли залишити його таким. В кінці кінців ми працюємо, щоб допомагати людям”.

Після того як поліцейські віддали грабіжникові речі і взуття, він швидко переодягнувся, подякував за допомогу і пішов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *