Подруга заламинировала квітки герані і зробила з них стильні сережки

Напевно, кожна дівчина мріє про великому наборі яскравою і красивою біжутерії, від якої буде важко відвести погляд. Моя подруга запропонувала самостійно змайструвати таку біжутерію, маючи під рукою мінімальний набір інструментів і живі квіти.

Що знадобиться?

Для того щоб зробити сережки, знадобиться стандартний ламінатор, прозорі пластикові листи для ламінатора, квіти, швенза і кілька металевих кілець.

Як зробити сережки своїми руками

Спочатку слід розкласти живі квіточки між листами, які призначені для ламінування. Після цей шаблон пропускають через ламінатор, завдяки чому квіти запаюються.

Потім слід акуратно вирізати кожна квіточка з допомогою ножиць. Від країв пелюсток обов’язково залишайте не менше 1 см вільного краю.

Чоловік засудженої до в’язниці жінки заявив, що вона зникла. Поліція не повірила
Зараз усі називають Ксенію Білоусов красунею: як вона виглядала до шлюбу
Кмітливий пес забирається в басейн по сходах. Веселе відео

Далі акуратно в кожному шаблоні зробіть невеликий отвір і вставити туди металеве колечко. Воно необхідно, щоб приєднати до сережці швенза. Обов’язково використовуйте тільки справний інструмент.

Такі цікаві сережки стануть справжньою окрасою образу, тим більше що в їх основі знаходиться справжня квітка. Ви можете самостійно підібрати суцвіття або навіть невеликі зелені листочки для ламінування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *