Подруга розповіла, чому варто звертати увагу на колір квадратика на тюбику зубної пасти. Тепер завжди перевіряю

Зубною пастою користуються абсолютно всі. Кожен вибирає собі цей продукт в залежності від ціни і індивідуальних переваг. Але мало хто звертає увагу на кольорові квадратики на тюбику. А вони, тим не менш, можуть багато розповісти про пасту, яку ви використовуєте. Вірніше, про її якості.

Розшифровка кольорів

Отже, що ж означають квадратики, які розташовані абсолютно на всіх тюбику зубної пасти?

Квадратик чорного кольору свідчить про те, що при виробництві продукту використовувалися виключно хімічні речовини. Ця паста найбільш шкідлива для здоров’я.

Червоний квадратик попереджає, що цю пасту ні в якому разі ковтати не можна, тому що при її виготовленні використовували дуже багато хімікатів.

Синій квадратик говорить про те, що в пасті містяться практично в рівних пропорціях і хімічні складові, і натуральні інгредієнти. Така паста не принесе шкоди вашому здоров’ю, якщо її використовувати за призначенням.

Ну а зелений квадратик свідчить про те, що ця паста абсолютна нешкідлива і її можна навіть без побоювання для здоров’я проковтнути. Правда, захоплюватися цим, звичайно ж, не варто. Зелений квадрат означає, що паста повністю складається з натуральних природних компонентів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *