Подруга Кіану Рівза Олександра Грант пояснила, чому вона не фарбує свої сиве волосся

46-річна американка художниця Олександра Грант, відрізняється допитливим розумом, нестандартним світоглядом і безсумнівним талантом, розповіла в Instagram про те, чому не прикрашає свої сиве волосся. За чутками, вона зустрічається з кумирів мільйонів 55-річним кіноактором Кіану Рівзом. Цей факт підігріває інтерес громадськості до її персони.

Попередити легше, ніж лікувати

Олександра зізналася, що перша сивина у неї з’явилася дуже рано – в двадцятирічному віці.

До тридцяти вона була повністю сивий. Однак художниця переконана, що відповідність загальноприйнятим канонам краси не варто власного здоров’я.

Вона підтримує теорію вчених, які відкрито заявляють про те, що містяться у фарбах для волосся речовини небезпечні токсичні та канцерогенні. При перманентному фарбуванні естроген і ендокринні руйнівники підвищують імовірність виникнення і прогресування раку молочної залози.

На підтвердження своїх слів Грант прикріпила до посту скріншот зі статті в Newsweek.

При цьому американська художниця відкрито заявляє, що підтримує і поважає право кожної жінки виглядати так, як їй заманеться.

Але, як я думаю, якщо стандарти краси являють загрозу для здоров’я і життя жінок, то варто переглянути ці самі нав’язані стандарти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *