Подруга бере апельсини і робить з них незвичайні скриньки: виглядають дуже стильно

Просто дивно, на які дива здатні умілі руки. Я недавно заходила в гості до подруги і побачила у неї на туалетному столику незвичайні скриньки для прикрас, виготовлені з самих звичайних апельсинів. Це стильно, екологічно і дуже просто робиться.

Інструкція

Потрібно вибрати гарний і рівний апельсин, вимити його, витерти і розрізати ножем на дві частини, але не навпіл, а так, щоб кришечка становила приблизно 1/3 плода. Далі ложкою потрібно вибрати всю м’якоть і залишити шкірку на сонце на кілька днів, до тих пір, поки майбутня шкатулочка не повністю затвердіє.

Важливий момент: якщо ви хочете, щоб у шкатулочки була на кришці ручка, потрібно ще до сушіння товстою голкою зробити два отвори під неї.

“Ніч у музеї 4”: новий сюжет і можливе повернення Бена Стіллера
Виявляється, комарі не водяться в цій китайській селі незважаючи на вологість
Як в Facebook включити передачу даних через Google Photos

Після того як апельсинова кірка повністю висохне, треба внутрішню частину як самої шкатулочки, так і її кришки промазати клеєм і накрити тканиною (будь-який, яка вам подобається). Надлишки тканини по краях треба акуратно зрізати гострими ножицями.

Тепер на невеликий шматок дроту потрібно нанизати красиву намистину, а краї дроту просмикнути в заздалегідь пророблені отвори і закріпити. Ваша скринька готова!

Втім, робити ручку на кришці зовсім не обов’язково, виріб і так виходить симпатичною і функціональною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *