Подкаст «Хто б говорив», випуск 27: відповідаємо на запитання слухачів

Спецвипуск з Олексієм, Пашею і Ірою про те, як знайти своє покликання, чому літні люди часто бувають сердитими і що готувати у мультипекаре.

Наш Telegram-бот з’явився зовсім недавно, а у нас вже накопичилася маса запитань від слухачів. Тому ми вирішили присвятити відповідям цілий випуск!

02:13 — як придумали і навіщо ми записуємо подкаст? Олексій розповідає історію проекту, а Іра говорить про наших аудиошоу (до речі, ми написали про них окрему статтю, почитайте).

06:58 — голосові повідомлення — породження пекла? Обговорюємо, дратують нас войсы, в яких ситуаціях їх відправляти нормально, а в яких не варто.

15:18 — шок-контент: наш слухач взяв приклад з Паші і купив мультипекарь! Тепер просить поділитися улюбленими рецептами. Крім них Іра ще підкинула лайфхак з розбивання кокоса.

24:16 — чому літні люди злі? Слухач, який багато років пропрацював у сфері послуг, зауважив, що велика частина людей похилого віку вкрай нешанобливо ставиться до оточуючих. Ми вирішили це обговорити.

36:03 — як знайти покликання в житті? Відповідаємо на дуже складне питання, виходячи з особистого досвіду. А ще радимо послухати наш подкаст про професії майбутнього.

Ще більше цікавих розмов і смішних жартів — у попередніх випусках «Хто б говорив». Підписуйтесь на подкаст і слухайте його там, де зручно:

  • Simplecast →
  • RSS →
  • iTunes →
  • Google Podcast →
  • «ВКонтакте» →
  • «Яндекс.Музика» →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *